Tomasz Dacka Krótki opis kim jest i czym się zajmuje.

Programista PHP
Web developer
Freelancer

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie.

Jestem osobą, która od wielu dobrych lat kształci i rozwija swoje umiejętności pod względem technologii informatycznych. Od czasów szkoły skupiałem się na poszerzeniu swojej wiedzy z wielu dziedzin informatyki, co przyczyniło się do lepszego poznania i nauczenia się jak radzić sobie z problemami w niemal każdym aspekcie życia. Na co dzień wykorzystuję tę wiedzę i umiejętności tworząc, i dostarczając rozwiązania, które w 100% spełniają oczekiwania klientów.

Tworzenie i modernizacja serwisów internetowych, zaczynam od dokładnego przeglądu projektu.

Aktualnie skupiam swoją działalność, na tworzeniu aplikacji internetowych, opartych na bazach danych oraz popularnych frameworkach czy CMSach. Nie jestem grafikiem, dlatego też współpracuje z klientami w oparciu o ich projekt graficzny. Najczęściej są to agencje interaktywne lub osoby posiadające już gotowy projekt. Tworzenie i modernizacja serwisów internetowych, zaczynam od dokładnego przeglądu projektu, aby stworzone przeze mnie oprogramowanie było szybkie i bezpieczne, a napisany kod był najlepszej jakości.

Wykorzystuje przede wszystkim HTML5, CSS3, JS, PHP oraz MySQL.

Gotową grafikę przekształcam w pełni działający serwis internetowy, uwzględniając wszelkie wytyczne. Do klienta należy wybór silnika, oraz przedstawienie listy wymagań wraz ze swoją koncepcją działającego serwisu. W swoich aplikacjach wykorzystuje przede wszystkim HTML5, CSS3, JS, PHP oraz MySQL. Staram się również podążać z najnowszymi trendami, oferując strony internetowe oparte na technologi responsywnej, przystosowanych do wielu urządzeń mobilnych oraz desktopowych.

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, lub poszukujesz pomocy w rozwiązaniu pewnego zagadnienia, zapraszam do kontaktu.