Integracja PrestaShop z dowolną hurtownią!

Chciałbym wszystkich poinformować, że w końcu ukończone zostały prace nad profesjonalnym modułem integrującym sklepy PrestaShop z różnymi hurtowniami oferującymi między innymi współpracę na zasadach dropshippingu!

Poświęciłem sporo czasu na optymalizację skryptu dodającego produktu do sklepu i myślę, że efekt zadowoli każdego! 

Mój moduł jest w stanie dodać kilkadziesiąt tysięcy produktów w czasie kilku-kilkunastu minut! Sporo prawda? W szczególności, że większość hurtowni posiada katalog do 10 tyś produktów, to znaczy, że cała oferta hurtowni możne być "załadowana" do sklepu gdy delektujemy się właśnie poranną kawą! I to wszystko bez udziału dodatkowych pracowników - wszystko wykonuje automat tzw. "CRON".

Do Ciebie pozostaje tylko konfiguracja modułu, wskazując jakie produkty ma importować! To takie proste! 🙂

Ponadto moduł umożliwia dowolną konfigurację marży doliczanej do kwot zakupu produktu, opcji jakie mają być zapisywane przy produkcie (opis, cechy itp.), a co najważniejsze przeszedł pozytywne testy na sklepach Multi Store, dzięki czemu ofertę hurtowni możemy prezentować w kilku domenach, kupując moduł tylko raz.

Konkurencja sprzedaje moduły lub integracje z abonamentem, co zmusza Cię do płacenia miesięcznych składek, które po roku czy kilku latach użytkowania rosną do olbrzymich kwot, a przecież wszystko powinno być robione jak najmniejszym kosztem prawda? Za nasz moduł płacisz tylko raz, a korzystasz ile tylko czasu chcesz!

Nasz moduł aktualnie został przystosowany do hurtowni takich jak bonito.pl, d2design.pl oraz bagexpress.pl, jednak nic nie stoi na przeszkodzie byśmy przystosowali go również do Twojej hurtowni i to za darmo! 

Polecam zapoznać się z ofertą sklepu, a w razie pytań proszę o kontakt!

Zobacz przykładową integrację PrestaShop z hurtownią Bagexpress.pl

http://sklep.sensbit.pl/pl/moduly-dodatki-i-modyfikacje-prestashop/integracje-z-hurtowniami/17-integracja-prestashop-z-bagexpresspl

Tomasz Dacka

Programista, web developer i freelancer. Zajmuje się tworzeniem efektywnych rozwiązań dla branży e-commerce i nie tylko. Otwarty na nowe wyzwania.

Możesz również polubić…